Spin-off Johna Wicka o vražedkyni známé jako Ballerina má svého režiséra

10. 10. 2019 6 281×310 světlý/tmavý vzhled

Většina s nadšením čeká na čtvrtou kapitolu Johna Wicka a nejspíš by je ani nenapadlo, že bychom se mohli někdy dočkat dalších příběhů z jeho světa. Od roku 2017 je ale v tichosti připravován snímek Ballerina, kde, jak sám název napovídá, uvidíme ženu v hlavní roli.

O samotném filmu toho zatím není moc známo, spíše se jen spekuluje, kam by z hlediska časové osy mohl být zasazen. Jisté ale je, že otěží se ujme Lem Wiseman  , který za sebou má například Smrtonosnou Past 4.0. V pozici výkonného producenta je Keanu Reeves   a po svém boku má trio producentů v podobě Basila Iwanyk  , Ericy Lee   a Chada Stahelski  .

Co se týče samotného příběhu, tak jedna z možností je, že půjde o postavu, kterou jsme už nepřímo viděli v průběhu Parabellum 76 %. Tam se totiž John střetne s režisérkou a cvičitelkou balerín, které jsou mimo jiné trénovány i jako femme fatale.

Digitální ovce i exkrement. 7 případů, kdy se počítačové efekty ukázaly na nečekaných místech

Jestli ona Ballerine bude právě z jejích řad je zatím jen otázkou, na jejíž odpověď budeme muset nějakou dobu čekat. Samotný film se určitě neobjeví dříve, jak po vydání čtvrté kapitoly Johna Wicka, která si svou premiéru odbude 20. května 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: