Knižní série Cizinka dostane další pokračování. Blíží se vydání Paměti kostí

16. 10. 2019 3 732×44 světlý/tmavý vzhled

Seriál Cizinka 79 % je mnoha našim čtenářům a čtenářkám zajisté dobře známý. Několikrát jsme jej zmínili v článcích o zajímavostech a před časem jsme informovali i o vydání Ledového dechu, tehdy nejnovějšího příspěvku do knižní série, která se stala předlohou televizního hitu. Nyní se ale blíží české vydání další knihy, která dostala titul Paměť kostí.

Příběh pochopitelně naváže tam, kde předcházející svazek série skončil. Rozdělen je do čtyř dějových linek, z nichž jedna bude sledovat strasti Jamieho a Claire uprostřed amerického boje za nezávislost a druhá se točí okolo jejich dcery Brianny a jejího manžela, kteří se momentálně nacházejí v sedmdesátých letech minulého století.

10 důvodů, proč číst Cizinku

Třetí příběh pak situaci komplikuje tím, že v něm vystupuje Jamieho nemanželský potomek William, toho času příslušník britské armády. Jeho otec by se s ním pochopitelně v žádném případě nechtěl střetnout v boji. Čtvrtá dějová linie pak nabídne milostné strasti mladého Iana, Jaimeho synovce.

Zkrátka a dobře, příběh Cizinky ještě ani zdaleka nedospěl ke svému konci. Paměť kostí vyjde 11. listopadu letošního roku a už nyní si ji můžete předobjednat v e-shopu Knihy Dobrovský.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: