Ryan Reynolds má za sebou první setkání s Marvel Studios, bohužel dopadlo dle očekávání

15. 10. 2019 24 094×917 světlý/tmavý vzhled

Studio 20th Century Fox bylo odkoupeno Disney, což znamená, že i milovaný Deadpool je nyní součástí Marvel Studios. Díky tomu získal nejen trochu bohatší střechu nad hlavou, ale také vstupenku do mocného světa MCU. No a sám Ryan Reynolds   světu prozradil, že má za sebou první návštěvu Marvel Studios.

O zprávu se podělil na svém Twitteru, kde zveřejnil fotografii s logem studia a přidal k tomu i svou obvyklou poznámku.

Po konkurzu na roli "Anthonyho Starka". Nedostal jsem ji ani z daleka, ale milý chlapík s teaserem mě eskortoval k zemi.

O čem přesně společně jednali bohužel vědí jen ti, co byli přítomni, my ostatní se můžeme pouze domnívat. S největší pravděpodobností ale šlo o budoucnost Deadpoola, která může v nových rukou jen vzkvétat, protože možností je opravdu mnoho.

Na seznamu se určitě nabízí další samostatný film, kde bychom si do sytosti vychutnali jeho humor a drsnost. Vyloučeno není ani to, že by se objevil jako podporující postava podobně, jako třeba Hulk v Ragnaroku, nebo by se mohl dočkat vlastní mini série na Disney+ stejně jako třeba Wanda alias Scarlet Witch.

Hra o trůny: Představitelka Scarlet Witch z Marvelu mohla ztvárnit Daenerys Targaryen

Ať už nás čeká jakákoliv ze zmíněných verzí, tak se určitě máme na co těšit, ale také si na to ještě nějakou dobu počkáme. Co byste uvítali vy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (9 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: