Joker se brzy stane nejvýdělečnějším erkem, Robert Pattinson ho ještě neviděl

21. 10. 2019 10 154×434 světlý/tmavý vzhled

Na našem webu jsme se úspěchu nedávného Jokera 90 %opakovaně věnovali. Nyní to ale vypadá, že bude ještě větší, než se dříve zdálo. Server The Hollywood Reporter odhaduje, že se klaunův snímek dokonce stane komerčně nejúspěšnějším mládeži nepřístupným filmem a celkově utrží okolo 900 milionů dolarů.

Že Joker předstihne dosavadního krále Deadpoola 81 % je téměř jisté. Žoldák z vesmíru X-Men totiž utržil celkem 783 milionů dolarů, zatímco Joker se stále ještě promítá v kinech a už je na 737 milionech. Jen za poslední týden přitom utržil přes sto milionů dolarů.

Joker: V kinech se mu stále skvěle daří, režisér odhalil, proč tak často tancuje

Herec Robert Pattinson  , který ztvární Jokerova protivníka Batmana, však nebyl jedním z nich. Zaskočit se na film chystá teprve v současné době, byť se domnívá, že se bude dobře bavit – Joaquin Phoenix   je prý skvělý ve všem. Vysvětlil také znovu to, co už víme poměrně dlouho, totiž že se jeho Batman   odehrává v jiném světě, než právě Joker.

Pattinson také vysvětlil, proč vlastně vzal roli netopýřího muže. Batman podle něj totiž není hrdina, ale komplikovaná postava, jejíž morální kompas občas nefunguje úplně správně. Prozradil také, že je podle něj režisér jeho snímku Matt Reeves   skvělý.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: