Co přinese konec roku na půdě seriálů, průřez tím, co nám nabízí HBO, Amazon, či Netflix

23. 10. 2019 5 153×61 světlý/tmavý vzhled

Rok 2019 se nám pomalu blíží ke konci, to ale neznamená, že se ve světě seriálů už nic neobjeví. Naopak se nám dost možná ukáží klenoty, které se stanou tím nejlepším z aktuálního roku.

Jeho temné esence   - 3. listopadu (HBO)

Mnozí tento svět znají spíše pod názvem Zlatý kompas, protože tak se jmenoval film z roku 2007. Knižní trilogie, podle které tento film vznikl se ale dočkala svého vlastního seriálu, a to z rukou HBO a BBC.

V hlavní roli uvidíme Dafne Keen   jako Lyru Belacqua a svou porci na obrazovkách dostane i James McAvoy  , který se zde objeví jako Lord Asriel.

The Mandalorian   - 12. listopadu (Disney+)

Hned se startem Disney+ se můžeme těšit na cestu do předaleké galaxie. Skrze seriál The Mandalorian se podíváme na Vnější okraj v době, kdy Impérium leží v troskách a o Prvním řádu ještě nikdo neví.

V hlavních rolích uvidíme Pedro Pascala   jako samotného Mandaloriana a Ginu Carano   jako Caru Dune.

Palpatinův trůn z traileru pro Vzestup Skywalkera je starší, než byste tušili

The Man in the High Castle 79 % - 15. listopadu (Amazon)

Čtvrtá řada bude naším posledním pohledem do světa, který je adaptací stejnojmenné knihy od Philipa K. Dicka, světa, který nám ukazuje, jak by mohlo vše dopadnout, kdyby válku vyhráli Nacisté.

Po třech sériích, kde se z mysteriozního dramatu postupně stávalo sci-fi nás tedy čeká poslední rozuzlení, kde v hlavních rolích opět uvidíme Alexu Davalos   jako Julianu CrainLuka Kleintanka   jako Joe Blaka.

The Expanse 81 % - 13. prosince (Amazon)

Tenhle hard-core sci-fi seriál nám ukázal jedny z nejlepších vesmírných bitev, úchvatnými scénami ve stavu bez tíže se kocháme od prvního dílu, a o konflikty mezi postavami, nebo samotnými národy také nemáme nouzi. Tentokrát na nás čekají nové světy, kdo ví, co se na nich může ukrývat.

Posádkou ústřední lodě Rocinante se opět stanou Steven Strait   jako James Holden, Cas Anvar   v roli Alexe Kamala, Dominique Tipper   jako Naomi NagataWes Chatham   v roli Amose Burtona.

Zaklínač   - prosinec (Netflix)

Asi všichni milovníci fantasy si brousí zuby na blížícího se Zaklínače. Po uvedených trailerech je mnoho z nás skeptických, ale ať už nakonec budeme patřit mezi ty, co seriál odmítají, nebo naopak milují, dívat se na něj budeme stejně.

Seriál je inspirovaný povídkami Andrzeje Sapkowskiho a v hlavních rolích uvidíme Henry Cavilla   jako samotného Geralta, Freya Allan   nám představí mladou CiriAnya Chalotra   ponese vůni šeříku a angreštu v roli Yennefer.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: