Marvel: Dva padouši, které by scénáristé Endgamu rádi viděli v dalších filmech

Datum vydání 28. 10. 2019Shlédnutí 18 611×Názory k tématu1Sdílení článku108Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Thanos byl sice konečně poražen, ale ani zdaleka to neznamená, že by svět Marvelu nenabízel další žhavé kandidáty, kteří se dříve nebo později pokusí ovládnou Zemi, nebo rovnou celé galaxie. A jelikož se dostáváme do další fáze MCU, tak to přináší i otevírání nových dveří jak na straně hrdinů, tak i jejich protivníků.

Své k tomu řekli i Christopher Markus a Stephen McFeely, scénáristé Avengers: Endgame 84 %ti mají v hledáčku dva konkrétní záporáky. Jedním z nich je MODOK (Mental Organism Designed Only for Killing), což je ve výsledku zmutovaný člověk, kterého můžete vidět výše vlevo. Byl vytvořen jako ultimátní zbraň, jejímž cílem bylo zničit Iron Mana. No minimálně to už se určitě nestane.

Druhou zmíněnou postavou je Arnim Zola, toho jsme už měli možnost vidět v minulosti, když sehrál celkem důležitou roli jak v Prvním Avengerovi 68 %, tak v Návratu Prvního Avengera 78 %. Naposledy jsme tohoto vědce mohli vidět v podobě jeho počítačového já během cesty do minulosti v Avengers: Endgame.

Ryan Reynolds má za sebou první setkání s Marvel Studios, bohužel dopadlo dle očekávání

K Zolovi pak scénáristé dodali, že by ho rádi viděli v robotickém těle, aby se mohl opět i pohybovat. Zdá se tedy, že tohle duo má nějakou lehčí závislost na hlavách okupujících umělá těla. Ale kdo ví s čím se budou hrdinové MCU potýkat příště.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *