Star Wars: Ewan McGregor odhalil první detaily k seriálu o Obi-Wanovi

27. 10. 2019 6 853×154 světlý/tmavý vzhled

Letošní D23 přinesla fanouškům světa Star Wars asi tu nejlepší možnou novinku, konečně se dočkáme seriálu věnovanému jedné z nejoblíbenějších postav celé série. A nyní máme i první detaily, o které se se světem podělil sám Obi-Wan, tedy Ewan McGregor  .

Zatím toho není mnoho, ale po čtyřech letech zapírání nám McGregor prozradil, že se dočkáme šesti epizod, kde každá bude mít zhruba jednu hodinu. Na první pohled to nevypadá jako mnoho, ale na ten druhý zjistíte, že se to celkovou délkou vyrovná kdejaké trilogii. 

O příběhu sice zatím nemůže mluvit, ale i tak Ewan dodal následující:

Jeho příběh bude celkem zajímavý. Myslím, že vypořádat se s tím, že všichni Jediové byli pobiti s koncem Epizody III je něco, přes co se nepřenesete moc lehce.

Tím nám dal najevo, že se možná podíváme na jeho začátky v exilu, které mohou být plné pochybností a strachu, a všichni moc dobře víme, že strach je cestou k Temné straně Síly. Tím netvrdím, že se Obi-Wan vydá na druhou stranu barikády, ale dost možná neuvidíme toho sebevědomého rytíře Jedi, ale spíše zlomeného muže snažícího se přežít.

Je Star Wars opravdu mrtvou sérií? Jak na tom zatím jsou předprodeje pro Vzestup Skywalkera

Na konci Epizody III se navíc dozvídáme, že Qui-Gon stále žije v podobě ducha a Yoda hodlá Obi-Wanovi prozradit, jak s ním komunikovat. Díku tomu bychom mohli spatřit i jeho rozhovory se svým bývalým mistrem.

Natáčení ale nezačne dříve jak v létě roku 2020, takže samotný seriál nejspíš uvidíme ještě o rok později.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: