Víme, proč se tvůrci Jurského světa rozhodli přidal hvězdy z původní trilogie

30. 10. 2019 3 024×24 světlý/tmavý vzhled

Filmová trilogie Jurského světa se od začátku snaží navázat na původní trilogii Jurského parku. U obou trilogií to ale zatím vypadá, že jejich první díly budou tím nejlepším, co nám celá série nabízí. Možná se to ale podaří zvrátit zajímavým krokem, který obě části propojí nejen pomocí dinosaurů.

Colin Trevorrow   se podílí na scénáři posledního dílu téhle jízdy na hřbetu prehistorických zvířat a právě on světu prozradil, že už od prvního dílu bylo jejich cílem připravit půdu pro návrat Sama Neilla  , Laury Dern   a Jeffa Goldbluma  . I proto označuje tento díl jako "Jurský park IV".

Museli jsme přijít s důvodem, proč by Ellie, Malcolm a Grant měli znovu navštívit zábavní park v den, kdy byl zničen.

Zatím sice není známo de facto nic ohledně příběhu závěrečného dílu, ale Trevorrow dodal, že hodně přemýšleli nad tím, jak se postavy z původní trilogie vyvinuly. Zároveň ale nepůjde pouze o jejich příběh, protože budou spolupracovat s aktuálním obsazením.

Colin Trevorrow lituje, že byly některé scény z Jurského světa ukázány v trailerech

Třetí Jurský svět nám mimo zmíněného tria ukáže také Chrise Pratta   a Bryce Dallas Howard  , kteří si zopakují role Owena Gradyho a Claire Dearing. Do kin pak film dorazí v červnu 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: