Endgame: War Machine mohl být viceprezidentem USA, ze scénáře zmizela i Scarlet Witch

31. 10. 2019 4 976×24 světlý/tmavý vzhled

Proč by se Avengers nemohli vrátit zpět časem do doby, kdy byl Thanos dosud malým dítětem a zabít ho dřív, než by stihl vyhubit půlku vesmíru? Pokud jste viděli letošní Endgame 84 %, odpověď znáte – do filmu se ale dostala teprve během úprav scénáře na poslední chvíli. Tvůrci se totiž snažili divákům dovysvětlit, že cesty časem v MCU fungují trochu jinak, než ve většině ostatních filmů s tímto motivem.

V uplynulých dnech také vyšlo najevo, že se v jedné verzi scénáře War Machine stal viceprezidentem Spojených států. Stát se to mělo v průběhu pětileté pauzy, která uplynula mezi Thanosovým lusknutím a cestou Avengers zpět v čase. Scénáristé nicméně zjistili, že Rhodeyho nový úřad nijak nepřispívá zbytku příběhu a tak ho nakonec vyškrtli.

Jane Foster jako Thor: Povíme, jak se vědkyně stala bohyní hromu v komiksech

Podobně dopadla také Scarlet Witch, která měla dostat třeba sentimentální scénu s mrtvým tělem svého někdejšího partnera Visiona. V jedné verzi scénáře totiž hrdinka přežila vyhubení půlky vesmíru a hrála tak větší roli v Endgame. Christopher Markus   a Stephen McFeely   nicméně nedokázali napsat její příběh tak, aby se vyrovnal tomu z Infinity War 86 % a tak postavu nakonec nechali dočasně zemřít.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: