Star Wars: Možná víme, o čem vlastně měla být trilogie tvůrců Hry o trůny

1. 11. 2019 3 703×1433 světlý/tmavý vzhled

Už párkrát jsme na našem webu psali o tom, že plánovaná Star Wars trilogie tvůrců Hry o trůny 91 % Davida Benioffa   a D. B. Weisse   nakonec nevznikne. Důvodem je oficiálně přetíženost dvojice, v kuloárech se ale mluví i o dalších komplikacích. Nová nepotvrzená zpráva nicméně aspoň odhalila, o čem měly ony tři výše zmíněné filmy vlastně být.

Weiss a Benioff se podle všeho hodlali zaměřit na samotné počátky řádu Jediů. Dost možná bychom se tak znovu podívali třeba na pustou planetu Jedha z Rogue One 78 %, podle níž prý mohli galaktičtí ochránci míru dostat jméno. Jak přesně by ale filmy vypadaly, se samozřejmě nikdy nedozvíme.

Star Wars: Seřadili jsme všech 10 dosavadních velkých filmů od nejlepších po nejhorší

Další klepy se týkají připravovaného snímku producenta Marvelu Kevina Feigeho  . Proslýchalo se, že má Feige Lucasfilmu pomoci srovnat kurz po otřesech Posledního z Jediů 72 % a prodělečného Sola 71 %. Novější drby však naznačují, že Feige nebude hrát v předaleké galaxii příliš velkou roli. Producent už má vyhlédnutou známou tvář pro svůj připravovaný film, jejíž identitu či roli dosud neznáme.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (14 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: