Star Wars: Už víme, co dělaly postavy po Posledním z Jediů. Rey je prý slabší než Anakin

2. 11. 2019 9 671×41 světlý/tmavý vzhled

Nový komiks Journey To Star Wars: The Rise Of Skywalker - Allegiance nám konečně prozradil, co dělali naši hrdinové po událostech předloňského Posledního z Jediů 72 %. Finn a Poe se prý vydali na měsíc Avedot, aby tam sehnali pro Odboj nové zbraně. Na stopu se jim ale dostali námezdní lovci a rozpoutal se boj o život. Dvojice však nakonec zvítězila a většinu zbraní skutečně získala.

Zbytek hlavních postav zamířil na Anoat, což je jakési planetární smetiště. Zplodiny totiž blokují radary Prvního řádu, který po Odboji stále pátrá. Leia následně bere Rey, C-3PO, R2-D2 a Rose na Mon Cala, kde hodlá vzdát hold padlému admirálovi Ackbarovi a naverbovat tamní lid.

Star Wars: Kde je zelený meč Luka Skywalkera? Fanouškovská teorie nabízí možnou odpověď

S pomocí admirálova syna Aftaba Ackbara jde jejich mise zpočátku hladce, část obyvatel ale odmítá proti Prvnímu řádu vystoupit. Nakonec se hrdinům přes mnohé trable podaří získat spojence, o jejich lokaci se ale zradou dozvěděl První řád. Generál Hux není nadšen, že Mon Cala nezůstala neutrální a hrozí, že z oceánské planety udělá odstrašující případ.

Herec John Boyega  , který hraje Finna, mezitím na Twitter napsal, že by Rey ani Kylo Ren nedokázali porazit Anakina Skywalkera. Odpověděl tak na článek serveru Cbr.com, který hádal, že schopnosti Rey převyšují ty Lukovy a Anakinovy.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: