Endgame: Scénárista vysvětlil, proč dokáže Captain America vyvolávat blesky

4. 11. 2019 41 301×1158 světlý/tmavý vzhled

Vůbec bychom se nedivili, pokud by vás letošní týmovka Avengers: Endgame 84 % jednou ze svých scén zmátla. Během závěrečné bitvy totiž Captain America využije Thorovo kladivo, aby vyvolal blesky v souboji s arcipadouchem Thanosem. Ve snímku Thor: Ragnarok 82 % jsme se přitom dozvěděli, že Mjølnir není zdrojem schopností boha hromu a jen mu je pomáhá usměrňovat.

Scénárista Christopher Markus   přiznal, že si při natáčení Avengers byli tvůrci tohoto rozporu vědomi. Nakonec se ale rozhodli, že o tak působivý moment nechtějí přijít a že se ho kdyžtak pokusí vysvětlit později. Jak se ukázalo, většina fanoušků má nejspíš úplně stejný názor.

Jane Foster jako Thor: Povíme, jak se vědkyně stala bohyní hromu v komiksech

Markus a jeho kolega Stephen McFeely   také vysvětlili, jak vznikl vtípek o zadnici Steva Rogerse, který začne Ant-Manovým komentářem a pokračuje soubojem dvou Captainů v minulosti. Tvůrci údajně střetnutí přetočili a nechali Captaina dopadnout na zem zadkem nahoru, aby mohli humornou narážku zahrnout. Prvotní nápad dostali proto, že herec Chris Evans   údajně nebyl se svým kostýmem z původních Avengers spokojený.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: