DC: Aquaman se prý nesetká s novým Batmanem, máme dosud neviděnou fotku Jokera

5. 11. 2019 7 430×110 světlý/tmavý vzhled

Herec Jason Momoa  , který krom role khala Droga ve Hře o trůny 91 % ztvárnil také Aquamana v superhrdinském světě DC, promluvil o možném setkání své postavy s Batmanem a Catwoman. Na otázku, zda se trojice někdy setká, totiž odpověděl záporně. Prý by to bylo skvělé, ale takovou možnost nevidí.

Propojení superhrdinských filmů ze stáje DC totiž funguje… zvláštně. Shazam 64 % se de facto odehrával ve světě Ligy spravedlnosti 60 % či Muže z oceli 72 %, Joker 90 % zase naprosto očividně nikoli. Aquaman se už dříve setkal s Batmanem Bena Afflecka  , takže by asi moc nedávalo smysl, kdyby se najednou bavil s Robertem Pattinsonem  .

Mrakovitý Galactus, Deadpool se zašitou pusou. Co změnily superhrdinské snímky proti komiksům

Do původní kontinuity DC mimochodem patřil třeba Sebevražedný oddíl 64 %, jehož režisér David Ayer   nedávno napsal obsáhlý příspěvek na sociální síť Instagram. K němu připojil i dosud nezveřejněný snímek své verze Jokera, kterou tehdy ztvárnil Jared Leto  .

V popisku Ayer konstatuje, že Sebevražedný oddíl plánoval jako příběh Harley Quinn a jejího úniku ze vztahu s nebezpečným klaunem. Tomu, že tato vize nebyla naplněna, pak údajně vděčíme za zklamání z nechvalně proslulého snímku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: