Dokáží Fantastická zvířata vystoupit ze stínů a dodat nám svět čar a kouzel tak, jak ho milujeme?

Datum vydání 7. 11. 2019Shlédnutí 4 556×Názory k tématu6Sdílení článku85Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Svět čar a kouzel byl vždy plný magie a fantastična. Série Fantastických zvířat nám ale zatím dodala jen stín toho, co jsme na Harry Potterovi tak milovali. Bradavice vždy překypovaly duchy, kouzly či očarovanými předměty, a každý díl nám představoval další a další zákoutí tohoto hradu.

Fantastická zvířata sice nikdy neměla mít totožného ducha jako Harry Potter, nic to ale nemění na tom, že jde o stejný svět, který ukrývá ten samý potenciál. Tvůrci ho ale zatím nedokázaly využít, za což dost možná vděčíme i samotné Rowlingové   a její nezkušenosti při tvorbě scénáře.

Sama tuto chybu ale uznala a přizvala si starého známého v podobě Steva Klovese  . Jak moc jeho ruka pomůže uvidíme až s dalším filmem, co by ale mohlo pomoct, to můžeme rozebrat i my tady a teď.

I přesto, že se Fantastická zvířata odehrávají všude možně po světě, tak všichni máme rádi domov. A tím jsou v tomto případě Bradavice. Když se podíváme na předešlé díly, tak zjistíme, že právě scény z hradu jsou jedny z nejlepších a nejoblíbenějších.

Hlavní lokalitou sice má být Rio de Janeiro, to ale nemusí nutně znamenat, že se třeba i polovina filmu nemůže odehrávat v Bradavicích. Jude Law   v roli Albuse Brumbála je stále místním učitelem, takže si nemůže běhat kde se mu zachce, čímž nám dává jedinečný důvod se vracet za ním na hrad.

Fantastická zvířata: O čem budou zbývající snímky? Něco málo o nich už přeci jen víme

Tato série má obrovský potenciál, bohužel ale zatím přináší více chaosu s množstvím postav, a magie a oné fantastičnosti se dočkáváme jen poskrovnu. Uvidíme jestli kouzelnický veterán dokáže vnést Fantastickým zvířatům druhý dech. Co byste rádi viděli v dalším díle vy?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *