Fantastická zvířata 3: Warneři po rozpačité dvojce upravují plány, vrací se ostřílený scénárista

7. 11. 2019 5 637×35 světlý/tmavý vzhled

Včera jsme vás informovali o tom, že se v nadcházejícím třetím díle Fantastických zvířat   dočká větší role jistá učitelka z americké školy čar a kouzel. Psali jsme též, že se bude nový film odehrávat v brazilském městě Rio de Janeiro. Zdroje serveru Variety nám ale nově prozradily i další podrobnosti.

Warneři prý přípravy snímku pozdrželi, aby se ujistili, že se nebude opakovat rozpačitý výsledek loňských Grindelwaldových zločinů 64 %. Nové pokračování pak podle zdrojů obsahuje více pomrknutí na fanoušky Harryho Pottera. Poprvé od konce původní série se také vrací scénárista Steve Kloves  , který pracoval na sedmi z osmi filmů o čarodějnickém učni.

Fantastická zvířata: O čem budou zbývající snímky? Něco málo o nich už přeci jen víme

Kloves prý dobře vychází se spisovatelkou J. K. Rowling  , která scénář k Fantastickým zvířatům dosud psala sama. Zároveň má více zkušeností s prací na filmech. Producenty prý připravovaný scénář nadchl a věří, že představuje velký krok dopředu co se kvality týče.

Zda budou už s hotovým filmem stejně spokojeni i fanoušci, se dozvíme zhruba za dva roky. Třetí Fantastická zvířata totiž do českých kin dorazí 11. listopadu 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: