Stranger Things: Máme pro vás název první epizody příští řady, a co by mohl znamenat pro příběh

7. 11. 2019 7 897×9 světlý/tmavý vzhled

Datum premiéry čtvrté série Stranger Things 91 % zatím leží zahaleno hutnou mlhou, ale i přesto se daří získávat alespoň drobné informace k tomu, co nás čeká. Oficiální Instagram seriálu nám totiž odhalil, že první díl ponese název "Chapter One: The Hellfire Club".

Na první pohled by asi většina řekla, že půjde o nějaký tématicky pojatý klub a ve výsledku to tak i může být. Kluby tohoto názvu ale vznikaly koncem 18. století v Británii a Irsku, a jejich pověst je velmi zajímavá.

Jde totiž o místa, která se jednak vyznačovala vyšším standardem a také tím, že se v nich scházely osoby, které projednávaly ne zrovna legální věci týkající se například politiky. Zároveň by ale mohlo jít i metaforu věnovanou našemu spolku nerdů, kteří neprojednávají snad nic jiného než nelegální záležitosti.

Netflix odhalil své nejpopulárnější show za rok 2019, co se stalo trhákem letošního roku?

S jistotou nemůžeme zatím nic moc říct, ale kdo ví, třeba se právě tam sejdou zástupci tajných organizací, aby projednali něco málo nejen o světě Upside Down. Zatím nám ale nezbývá než čekat, předpokládané vydání čtvrté řady proběhne začátkem roku 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: