Chris Evans se vyjádřil k případnému návratu do role Captaina, další herci odpověděli Scorsesemu

Datum vydání 12. 11. 2019Shlédnutí 6 796×Sdílení článku50Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Vrátí se ještě někdy populární herec Chris Evans   jako Captain America? Sám netuší. Když tuto otázku dostal, odpověděl jenom, že svou postavu miluje a člověk by nikdy neměl říkat nikdy. Scénáristům se prý skvěle podařilo uzavřít hrdinův příběh a pokud by se v něm mělo pokračovat, mělo by to mít lepší důvod, než jenom potenciální výdělek.

Evans se také vyjádřil k nedávné kritice Marvelu ze strany režisérů Martina Scorseseho   a Francise Forda Coppoly  , o níž jsme na Filmožroutech už opakovaně psali. Herec se domnívá, že existuje prostor pro různé typy snímků a říkat, že ty superhrdinské nejsou skutečnými filmy je jako tvrdit, že některý žánr hudby není hudbou. Kdo na to má právo?

Martin Scorsese se opřel do superhrdinů, režisér Avengers Joss Whedon je brání

Evansova kolegyně Scarlett Johansson   k tomu dodala, že ji slova režisérů přiměla přemýšlet nad tím, jakým způsobem nyní lidé konzumují obsah. Chadwick Boseman   byl příkřejší a tvrdí, že by Scorsese našel postrádané kvality superhrdinských filmů třeba v Black Pantherovi 67 %, byť ho možná nedokáže ocenit skrz věk či odlišnou kulturu. Soudí také, že Scorsese komentoval Marvel i proto, že chce přitáhnout pozornost ke svému novému filmu Irčan 88 %, který natočil pro Netflix.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *