Kevin Feige odhalil, co ho nejvíce láká na světě Star Wars, kam by nás mohl zavést?

12. 11. 2019 2 714×1870 světlý/tmavý vzhled

Dalšího filmu z předaleké galaxie se sice dočkáme už za několik týdnů, pak ale bude následovat pauza, u které zatím není známo, jak dlouhá vlastně bude. Nic to ale nemění na tom, že Kevin Feige   by měl dříve nebo později dodat svůj vlastní příběh ze světa Star Wars.

Otázkou stále zůstává, kam nás bude chtít zavést. A právě k tomuto tématu se vyjádřil, i když je nutno uznat, že celkem obšírně.

Miluji tenhle svět a miluji představu o odhalení nových postav a dalších míst ve vesmíru. Ale to je vše, co zatím mohu říct.

Jedno je tedy jisté, nebo alespoň velmi pravděpodobné, jeho film se podívá někam, kde jsme doposud nebyli a ukáže nám postavy, jaké jsme zatím neviděli. Předaleká galaxie navíc nabízí opravdu velké množství míst k prozkoumání a nikdo si určitě nebude stěžovat, pokud si jako inspiraci vezme některou z Legend.

Seriál o Obi-Wanovi měl být původně filmem, co stálo za změnou?

Zajímavým tématem by mohl být pohled mezi Sithy a na jejich kulturu v době, kdy vládli svému vlastnímu Impériu. Ale příběhů ke zpracování je mnoho a určitě jich ještě spousta dalších dorazí. Jaké jsou vaše nejoblíbenější příběhy ze světa Star Wars?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (18 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: