Carnival Row začíná s natáčením druhé série, co uvidíme ve steampunkové Praze tentokrát?

12. 11. 2019 3 926×199 světlý/tmavý vzhled

Nejsou to ještě ani tři měsíce, co jsme se dočkali první série seriálu Carnival Row 73 % z produkce Amazonu. Seriálu, který je zvláště pro naše publikum velmi zajímavým, protože jde asi o největší seriál natáčený v našem hlavním městě. A právě tam se opět vracejí kamery, protože druhá série právě začala s produkcí.

Vše bylo odhaleno v rámci krátkého videa na Twitteru, kde se hlavní postavy vyjádřili k tomu, co nás čeká, a co je osobně nejvíce zajímá. Co se týče samotného příběhu, tak s největší pravděpodobností navážeme na události první řady, nebo uvidíme jen minimální časový posun.

Druhou zajímavou zprávou z teaseru je to, že do tohohle drsného steampunk fantasy zavítají nové postavy. Zatím sice nebyli odhaleni žádní herci, ale i těch se určitě brzy dočkáme.

Seriál ze světa Pána prstenů našel svého padoucha, znáte ho například ze Hry o trůny

Ještě nebylo ani řečeno, kdy se další série dočkáme, ale pokud půjde produkce podobně hladce jako minule, tak bychom ji mohli vidět koncem léta 2020. V hlavních rolích opět uvidíme Orlanda Bloom   jako detektiva Rycrofta “Phila” PhilostrateaCaru Delevingne   v roli víly Vignette Stonemoss.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: