Marvel vydal nové obrázky k chystané sérii "What If", co za alternativní příběhy uvidíme?

13. 11. 2019 8 418×125 světlý/tmavý vzhled

Spolu se službou Disney+ jsme se dočkali slušného množství obsahu ze světů, které mocný Myšák vlastní. Ať už jde o předalekou galaxii, pohádky, nebo Marvel, každý si přijde na své. Velmi zajímavým počinem je ale série What if...?, která nám představí příběhy postav, pokud by se rozhodly vydat jinou cestou.

První z nich se bude zabývat Peggy Carter, kterou jsme naposledy viděli v Avengers: Endgame 84 %, kde se za ní vrátil Steve Rogers alias Captain America, aby si ji následně vzal a našel svůj klid.

Její příběh se ale bude zabývat tím, co by se stalo, kdyby ona podstoupila proměnu v super-vojáka a stala se tak Captain Britain. K vidění by měl být i posun v časové linii Iron Mana, tím by se totiž měl stát Tonyho otec.

Druhý v pořadí je příběh Buckyho. Ten nám dodá trochu odlehčenější díl, kde se snaží vypořádat se zombie verzí Captaina Americy. Jak se to stalo je zatím ve hvězdách, ale určitě půjde o zajímavý příběh.

Třetí je pak zvrat v postavě Star Lorda, tím je v rámci MCU Peter Jason Quill. Co kdyby se jím stal ale T'Chala? Toho normálně známe jako Black Panthera, ale tentokrát jsme ho zahlédli s něčím, co vypadá jako jeden z Kamenů umístěný na Modagu.

Marvel: Dva padouši, které by scénáristé Endgamu rádi viděli v dalších filmech

Zatím není jasné, jakou vizuální podobu bude seriál mít a jestli jde jen o koncepty, nebo záběry z finální verze, tak či onak jde o zajímavý projekt. Jakou alternativní linku byste chtěli vidět?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: