Je Boba Fett opravdu v Mandalorianovi, nebo jde jen o easter egg?

Datum vydání 14. 11. 2019Shlédnutí 3 639×Názory k tématu1Sdílení článku175Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Už od prvních okamžiků, co byl oznámen seriál The Mandalorian z dílny studia Disney se mnozí ptali, jestli v něm uvidíme i Boba Fetta, který se stal asi nejznámějším lovcem odměn z jejich řad. V minulosti navíc bylo naznačeno, že přežil na první pohled osudové setkání se Sarlaccem.

No a hned v prvním díle série jsme měli možnost spatřit někoho, kdo má velmi podobnou zbroj, jako ikonická postava z původní trilogie Star Wars. Jak můžete vidět výše, tak vybarvení zbroje je celkem podobné, jelikož je ale postava ve stínu a mimo ostrý záběr, tak je těžké rozpoznat detaily.

Oficiálně samozřejmě nebylo nic potvrzeno, takže se nabízejí tři hlavní teorie. První tvrdí, že jde opravdu o Boba Fetta, druhá se přiklání k podvodníkovi, který se za něj jen vydává, a ta třetí by pak mohla být jen shoda barev.

První epizoda Mandaloriana je za námi, jak si zatím vede mezi diváky, a co nám ukázala?

V minulosti, kdy Mandaloriani patřili k různým klanům, měli i své klanové barvy. A jelikož se zbroje často dědí a mohou být i více jak 500 let staré, tak je dost možné, že jde o výbavu z jednoho klanu. Třeba nám ale něco víc řekne další epizoda, která vychází už zítra 15. listopadu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023