Daisy Ridley stačí tři slova k popisu Vzestupu Skywalkera a jsou zajímavější, než byste čekali

Datum vydání 15. 11. 2019Shlédnutí 6 461×Názory k tématu10Sdílení článku82Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ať už patříte mezi fanoušky, co sledují všechny možné teorie ohledně závěrečné Epizody ságy Skywalkerů, nebo snad dokonce vymýšlíte své vlastní. Nebo jen uhýbáte všemu, co na vás lidé kolem hází, abyste mohli tento snímek vidět s co nejméně informacemi předem, tak je tu jedna věc, která je pravdou ať stojíte kdekoliv: o Vzestupu Skywalkera toho víme sakra málo.

A tak se není čemu divit, že fanoušci často prahnou po jakémkoliv střípku, či záblesku informace. A právě to nám momentálně dodala Daisy Ridley  , která vybrala tři specifická slůvka, co film podle ní definují.

Určitě temný. Jsou zde části, co jsou opravdu děsivé. A smutný.

Nevím jak podle vás, ale podle mě jde o tři slova, která tak úplně nečekáte jako definující pro závěr devítidílné ságy. Ano, očekáváte že budou součástí, že někdo zemře, že budeme na hraně temnoty, ale nakonec skončíme dobře. Star Wars je přece jen stále pohádkou, i když tak možná na první pohled nemusí vypadat.

Star Wars: Legendární scéna mezi Hanem a Greedem je znovu upravena, jak vypadá tentokrát?

Opět jsme se sice nedozvěděli nic konkrétního, ale občas je atmosféra a tón mnohem silnější potravou pro naši představivost, než to, že jsme spatřili temnou Rey. Co si o jejím výběru slov myslíte vy?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *