The Man in the High Castle se právě dočkal poslední série, kolik má dílů a co nás čeká?

Datum vydání 18. 11. 2019Shlédnutí 2 570×Sdílení článku70Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

The Man in the High Castle 79 % se dočkal poslední řady, která přináší rozuzlení příběhu Juliany Crane, Reichsmarschalla Johna Smitha a dalších postav, které jsme poznali v předešlých řadách. Dočkali jsme se ale i nových zápletek, které přidávají palivo do tohohle pořádně rozbouřeného konfliktu.

Kdo sledoval minulé série, tak ví, že tento seriál nabízí několik úrovní nejrůznějších sporů a ty jsou navíc ještě okořeněny různými kulturami. Tím vším se pak ale proplétá ústřední dvojice postav, Juliany a Smitha. V průběhu deseti epizod je nám dopřáno zakončení této mysteriozní alternativní historie, kde se odhalí více, než bychom možná čekali.

Všechny epizody jsou už venku, takže pokud si chcete dát zhruba devíti hodinový marathon, tak můžete. Každý díl totiž nabízí přibližně 45 minut zábavy, některé pak o pár minut více a závěr je podán pomocí celé hodiny.

Co přinese konec roku na půdě seriálů, průřez tím, co nám nabízí HBO, Amazon, či Netflix

V průběhu let bylo zajímavé sledovat, jak se z dramatu stal pohled do válečných zón, a i když předposlední řada ztratila trochu šmrncu těch předešlých, tak závěr jede velkolepou jízdu plnou zvratů a těžkých rozhodnutí.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *