MCU: Loki se možná v seriálu stane ženou, vystřižená scéna ukázala rozchod Thora a Jane

18. 11. 2019 11 531×742 světlý/tmavý vzhled

Mnohé fanoušky a fanynky boha klamu Lokiho zklamalo, když populární postava zahynula rukou Thanose hned v úvodu Avengers: Infinity War 86 % – zdánlivě už napořád. V Endgame ale Loki krádeží Tesaraktu vytvořil alternativní časovou linii. Není tudíž divu, že jsme se už před časem dočkali oznámení nového seriálu pro Disney+, který se má okolo Lokiho točit.

V něm se krom samozřejmého Toma Hiddlestona   ukáže prý i herečka Sophia Di Martino  . A pokud věříte klepům, ztvární možná úplně stejnou postavu, jako její kolega. Tvrdí to přinejmenším server Deadline s odvoláním na zdroj blízký produkci. Loki se na Disney+ ukáže na jaře roku 2021.

Spider-Man v Neuvěřitelném Hulkovi, Thanosovo mládí: 9 zajímavých nápadů, které se do MCU nedostaly

A z univerza Marvelu přicházejí i další zprávy. Nedávno vyšla v krabicové verzi Infinity Saga, tedy soubor všech filmů od prvního Iron Mana 82 % až po letošní hit Spider-Man: Daleko od domova 77 %. V ní se objevila vystřižená scéna, která ukazuje rozchod Thora s jeho bývalou přítelkyní Jane Foster.

Hrdinka v ní vysvětluje, že nemůže žít na Asgardu, přestože Thora miluje. Podobně to má i bůh hromu sám, neboť přijal zodpovědnost za svůj lid. Proto se nakonec postavy rozcházejí, jak zmínil už snímek Thor: Ragnarok 82 %.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (7 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: