Vystřižená scéna z Thora: Ragnarok odhalila, jak brutálně měl Odin původně zemřít

18. 11. 2019 19 282×159 světlý/tmavý vzhled

Odinova smrt byla v rámci příběhu Thora silným prvkem, protože otec hlavního hrdiny byl jakýmsi ztělesněním naděje a s jeho odchodem jsme se na nějakou dobu překlenuli spíše k tragédii. A to jsme navíc viděli jen jemnou verzi jeho odchodu.

Původně to mělo být úplně jinak a Odin měl přijít o svůj život mnohem brutálnější cestou. Finální střih nám ukázal, jak Thor spolu s Lokim najdou svého otce na pokraji života a smrti, a po několika slovech zemře přirozenou cestou a bez značné bolesti.

Původní scéna obsahovala stejné trio postav, ale Odin byl bezdomovcem v New York City. Své syny sice pozná, ale rozhodně nejde o mírumilovné shledání. Během ostřejší rozmluvy tvrdí, že Asgard není opravdový, a že se blíží Ragnarok a spolu s ním i Hela.

Ještě před tím, než předá svou moc Thorovi mu také ukáže záblesk budoucnosti. Během toho se objeví Hela, která se Odina ptá, proč ji držel v tajnosti, a aby mu dokázala, jak chladnou a brutální se stala, tak probodne jeho hruď kopím. Během útěku Thora a Lokiho pak bez větších problémů zničí Mjolnir.

MCU: Loki se možná v seriálu stane ženou, vystřižená scéna ukázala rozchod Thora a Jane

V původním traileru dokonce můžeme vidět, jak Hela chytne kladivo v New Yorské uličce, scéna ale pak byla upravena. Jaká verze se vám líbí víc? Podle mě by alternativní verze byla zajímavější.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: