Marvel: Představitel Green Goblina by si možná zahrál v MCU, Hulkova herce zklamala Endgame

18. 11. 2019 15 302×128 světlý/tmavý vzhled

Willem Dafoe  , jehož si možná pamatujete jako Green Goblina z filmů o Spider-Manovi z počátku tisíciletí, by úplně nevylučoval návrat do role v rámci propojeného superhrdinského vesmíru MCU. Role Normana Osborna prý byla velice zábavná, přestože Dafoe pochopitelně netuší, zda by představitelé Marvelu vůbec měli zájem.

Herec ale superhrdinský žánr i kritizoval, když uvedl, že dnešní snímky považuje za příliš dlouhé a hlučné. Dřív prý navíc nikdo moc nevěděl, jak komiksové adaptace natáčet a neexistovali experti, kteří by kalkulovali tržby. Práce na Spider-Manovi se tak podobala spíš hraní v indie filmu. Dnes už v žánru hodně cítí byznys.

Spider-Man v Neuvěřitelném Hulkovi, Thanosovo mládí: 9 zajímavých nápadů, které se do MCU nedostaly

Dafoe též přiznal, že se považuje tak trochu za staromilce a před televizí či streamovacími službami preferuje sledování filmů v kině. Domnívá se, že do podobného stavu dojdou i ostatní, až se jim sezení u televize trochu přejí.

Představitel Hulka ze staršího televizního seriálu The Incredible Hulk 59 % Lou Ferrigno   mezitím zkritizoval způsob, jakým s postavou pracovala letošní týmovka Avengers: Endgame 84 %. Zelenáč by totiž měl působit odporně, zkrátka jako příšera. To se prý líbí mnoha fanouškům a ti v Endgame mají smůlu. Ferrigno viní hlavně Disneyho a herce Marka Ruffala  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: