Jeho temné esence má za sebou třetí díl, jak si zatím vede mezi diváky?

19. 11. 2019 3 029×12 světlý/tmavý vzhled

Konec roku nám nabízí mnoho seriálů pro naplnění našich volných večerů, a to ještě na některé z nich stále čekáme. Jednou z velkých novinek letošního roku se stala i seriálová adaptace knihy Jeho temné esence 80 %. Ta má za sebou momentálně tři díly, jak si tedy vede? Stojí za to se dívat?

Čísla sledovanosti často vypovídají o tom, jak moc si lidé daný seriál oblíbili, co se týče tohoto díla z rukou HBO a BBC, tak první epizodu sledovalo 7,2 milionu diváků, pak ale bohužel čísla opadla a druhý díl už přilákal jen 5,7 milionu a ten třetí dokonce sotva 5,4 milionu.

Vypadá to ale, že o moc níže už sledovanost nespadne, protože hodnocení jsou velmi pozitivní. První epizoda sice získala na ČSFD "jen" 78% a na imdb 8,2, ale postupně se čísla zvedají, protože třetí díl se u nás vyšplhal na 87%, imdb se drží trochu níže s 8,5.

Jeho temné esence: O čem je vlastně knižní předloha nového fantasy seriálu

Obecně to ale vypadá na velmi solidní seriál, který sice není pro mnohé prioritou, stále tu máme Mandaloriana, Ricka a Mortyho a blížícího se Zaklínače, ale i tak si určitě najde cestu ke všem milovníkům fantasy.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: