Endgame: Nebula měla původně zkusit Infinity Gauntlet, Iron Man byl naštvaný na Doctora Strange

20. 11. 2019 9 637×26 světlý/tmavý vzhled

Ani více než půl roku po premiéře týmovky Avengers: Endgame 84 % se nepřestávají objevovat nové a nové zajímavosti či vystřižené scény. Nejnověji jsme se dozvěděli o dvou změnách scénáře, z nichž první se týká Thanosovy adoptivní dcery Nebuly. Respektive její verze z roku 2014, která v přestrojení za své starší já transportovala armádu svého otce do budoucnosti.

Ve finální verzi Endgame Nebula zemře rukou druhé Nebuly, poté co se pokusí zabít Gamoru. Její skon se ale mohl odehrát úplně jinak. V jednom nárysu scénáře se prý Nebula dostala ke Starkově verzi Infinity Gauntlet a pokusila se ji použít, aby si vysloužila Thanosův respekt. Není však schopná spojenou sílu Kamenů nekonečna zvládnout a umírá.

Spider-Man v Neuvěřitelném Hulkovi, Thanosovo mládí: 9 zajímavých nápadů, které se do MCU nedostaly

Disney+ zase nabízí vystřiženou scénu, v níž se Iron Man po příchodu Doctora Strange do závěrečné bitvy na čaroděje oboří ohledně všech budoucností, které hrdina prozkoumal v Infinity War 86 %. Chce vědět, která je ta správná, ale Strange mu to odmítne sdělit – jinak by k ní totiž nedošlo. Hádku ukončí až Star-Lord.

Ten se následně zeptá, zda Doctor Weird (sic!) nemůže otevřít jeden ze svých portálů, který by Infinity Gauntlet dostal k Ant-Manově dodávce. Strange však odpoví, že portál funguje oběma směry a vpustil by padouchy přímo na pozice Avengers.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: