Nevěřte všemu, co se šušká, Henry Cavill je stále Supermanem, co k tomu dodal on sám?

20. 11. 2019 4 156×10 světlý/tmavý vzhled

Už nějakou dobu se objevují zprávy o tom, že éra Henry Cavilla   v roli Supermana končí. Plánované pokračování Muže z oceli 72 % je v nedohlednu a Liga spravedlnosti 60 % tak zatím zůstává jeho posledním filmem. Cavillův konec pak zdánlivě potvrdilo i to, že Supermanovo cameo ve filmu Shazam! nehrál on.

Mluvit o něčí budoucnosti, aniž by se o ní promluvil on sám je ale trochu nemístné, a tak jsme se konečně dočkali vyjádření samotného herce.

Ten plášť je stále u mě v šatníku, zatím je moje. Nehodlám jen tiše sedět v temnotě, když se tohle všechno děje. Této role jsem se ještě nevzdal. Stále toho je hodně, co chci Supermanovi dát. Mnoho příběhů... Je tu ještě mnoho spravedlnosti, co musí Superman udělat, aktuální stav je: Uvidíte.

Je otázkou, kdy "uvidíme", ale jedno je jasné, Henry se nehodlá své role vzdát jen tak. Jeho pojetí této postavy je navíc mnohem temnější než tomu bylo v minulosti, a jelikož se chce držet komiksové předlohy, tak se nejspíš nevzdá ani této cesty.

Zaklínač: Pohleďte na nové fotografie Yennefer, Geralta a mysteriozního monstra

Zatím je ale ústřední postavou Zaklínače od Netflixu, takže je opravdu těžké soudit, kdy ho znovu uvidíme s rudým pláštěm na zádech. 

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: