Harry Potter: Uvidíme ještě Toma Feltona jako Draca Malfoye? Chtěl by vůbec?

20. 11. 2019 5 846×1836 světlý/tmavý vzhled

Svět čar a kouzel se stal pro mnohé mladé herce vstupenkou do filmového světa, a kdo kdy viděl rozhovory s Danielem Radcliffem  , Emmou Watson  , či Rupertem Grintem   z dob, kdy měli za sebou první filmy ze série Harryho Pottra, tak ví, jak moc si to užívali. Není se tedy čemu divit, že se diváci čas od času ptají, jestli naše milované postavy ještě někdy uvidíme v tomto magickém světě.

Tentokrát se do horkého křesla dostal Tom Felton  , představitel Draca Malfoye, kterého asi není potřeba nijak zvláště představovat. Jak se tedy vyjádřil?

Jasně, jsem nesmírně hrdý na roli mladého Draca, takže jakákoliv příležitost si ho znovu zahrát by byla skvělá.

Tak teď už jen zbývá najít příslušnou sovu (ne Errol), která bude dostatečně dlouho dorážet na poštovní schránku studia Warner Bros, a snad se jednou dočkáme. Pravděpodobnější ale je, že Vrba mlátička někomu odpustí náraz do jejích větví, než že se tak opravdu stane.

Dokáží Fantastická zvířata vystoupit ze stínů a dodat nám svět čar a kouzel tak, jak ho milujeme?

J.K. Rowling je totiž momentálně vytížena prací na Fantastických zvířatech. Je sice pravda, že Prokleté dítě se odehrává 19 let po událostech Relikvií smrti z roku 2011, ale i tak bychom neměli mít přehnané naděje. Buďme rádi, že ze série Harryho Pottera nedělají dojnou krávu jako tomu je jinde.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (18 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: