DC: Nejspíš se opravdu dočkáme dvojky Jokera. Christian Bale prozradil, proč skončil s Batmanem

21. 11. 2019 13 357×142 světlý/tmavý vzhled

Z komiksového světa DC přišly v uplynulých dnech hned dvě velmi zajímavé zprávy. Hollywood Reporter exkluzivně informoval, že se režisér letošního hitu Joker 89 % Todd Phillips   v současné době baví s představiteli studia Warner Bros. a vypadá to, že se k titulnímu záporákovi vrátí v pokračování.

Aktualizace:

Server Deadline zprávu Hollywood Reporteru považuje za nedůvěryhodnou a popírá, že by došlo k rozhovorům mezi Phillipsem a studiem Warner Bros. Nedůvěryhodná je prý i zpráva z našeho dalšího odstavce, že se dočkáme dalšího originu některé postavy z DC komiksů. Deadline podotýká, že je sequel k Jokerovi sice pravděpodobný, nic ale dosud nebylo domluveno.

Zprávu Deadline přitom považuje za důvěryhodnější i server IGN, který s odvoláním na své zdroje uvedl, že setkání Phillipse s představitelem Warnerů Tobym Emmerichem vůbec neproběhlo.

Následuje původní text článku:

Warneři si totiž mnou ruce. Joker překročil miliardové tržby a podle odhadů Hollywood Reporteru tak vydělá více než 500 milionů dolarů.  Z toho prý možná půjde až pohádkových 100 milionů přímo do režisérovy kapsy, neboť Phillips odmítl svůj plat výměnou za větší podíl z tržeb. Zdroje HR také uvádějí, že si Warneři u Phillipse objednali další origin jiné postavy z univerza DC. O koho přesně půjde, však zatím netušíme.

Výměna Jokerů: Uvidíme ještě v roli Jareda Leta ze Sebevražedného oddílu?

Herec Christian Bale  , který hrál Batmana v trilogii Temný rytíř, zase prozradil, proč už se do role nevrátil počtvrté. Nabídka prý přišla, ale Bale si příliš vážil slibu, který dal režisérovi Christopherovi Nolanovi  . Nechtěl to prý přehánět a možnost nasadit si kostým netopýra znovu odmítl s tím, že Nolanovým snem bylo celou dobu natočit trilogii.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: