Uvidíme Marka Ruffala jako Hulka v sérii She-Hulk? Objeví se vůbec ještě v MCU?

21. 11. 2019 5 799×153 světlý/tmavý vzhled

Avengers: Endgame 84 % nebylo jen závěrem jedné fáze MCU, ale také koncem příběhů hned několika postav. Tony si na závěr luskl, Natasha se obětovala a Cap se vrátil za svou láskou, aby si užil zasloužený odpočinek. Jak je na tom ale Hulk? Co jeho příběh?

A právě ke své budoucnosti ve světě Marvelu se vyjádřil Mark Ruffalo  , který se jako jeden z mála nedočkal vlastního filmu. A z jeho výpovědi to vypadá, že se tak ani nikdy nestane.

Všechno visí ve vzduchu. Začal jsem se ptát už v průběhu Endgamu, kdy se moje smlouva blížila konci. 'Takže, víte, je tu někde místo pro mě?' A odpověď, co jsem dostal, 'no, tohle necháme dojít do konce a někdy v budoucnu uvidíme, kde jsme.' Což jsem vzal jako hezký způsob, jak říct, že nejspíš ne.

Sice ještě není všem dnům konec, ale plány Disney jsou pro příštích pár let celkem jasné, a když se podíváme na seznam zatím oznámených filmů, tak mezi nimi opravdu nefiguruje Hulkovo jméno. A navíc pro něj nenabízejí ani moc místa ve vedlejší roli.

Endgame: Tvůrci vystřihli scény s Ant-Manem i s Black Pantherem, nechtějí návrat Captaina

Momentálně se tedy nabízí jen jedno větší okno, kam by mohl zapadnout, a to je chystaný seriál She-Hulk. Mark i potvrdil, že ho čeká schůzka se Kevinem Feigem  , je ale otázkou, co z toho vzejde.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: