Jak velkou roli bude mít C-3PO v Epizodě IX? Uvidíme ho více než v předešlých dvou epizodách?

Datum vydání 21. 11. 2019Shlédnutí 3 516×Sdílení článku109Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

I když to tak možná nevypadá, C-3PO je jednou z nejvýznamnějších postav předaleké galaxie a až na Solo: A Star Wars Movie se objevil v každém filmu, který jsme měli možnost vidět. Současná trilogie ale nedala tomuto zlatému protokolárnímu droidovi příliš mnoho prostoru, a proto zvláště mladší diváci přicházejí o jeho skvělé scény.

Epizoda IX by to podle všeho měla změnit, což dokazují nejen trailery, ale také slova Anthony Danielse  , člověka, co prožil všechny okamžiky spolu s C-3PO, protože byl uvnitř jeho obvodů.

V nedávných filmech se 3PO stal spíše cirkusovým číslem, či dekorací, kterou naleštíte a oprášíte, když přijdou hosté. J.J. [Abrams] a Chris [Terrio] ale dokázali přijít s něčím, co jsme doposud neviděli a je to neuvěřitelně chytré. Ponořili se hluboko do historie Star Wars a přinesli něco, co je osvěžující a nové.

Jak velká bude jeho role se dozvíme až se samotným filmem, ale už v rámci D23 v srpnu 2019 jsme viděli první náznaky toho, že C-3PO projde nějakou změnou.

Star Wars: Vzestup Skywalkera by nemusel být posledním filmem, kde uvidíme C-3PO

Co přesně se s ním stane je také stále jen otázkou, bowcaster v jeho rukou naznačuje, že nepůjde o nic mírumilovného. Má teorie je takové, že se inspirovali jednotkou HK-47, původně protokolárním droidem, jehož programování obsahovalo také skryté příkazy pro zabíjení.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *