The Mandalorian: Proč si nemůžeme koupit plyšáky či figurky "Baby Yody"?

21. 11. 2019 8 965×125 světlý/tmavý vzhled

Pokud jste fanoušky světa Star Wars, tak byste se museli odstěhovat daleko za Vnější okraj předaleké galaxie, tam se zahrabat deset metrů pod zem, vypnout internet a zabránit všem svým přátelům v mluvení. Jen tehdy byste totiž dokázali minout "baby Yodu", postavu ze seriálu The Mandalorian 88 %.

I přesto, že merchandise k tomuto seriálu je v prodeji, tak nikde nenajdete plyšáky, kteří by se pravděpodobně prodávali sami. Důvod je jednoduchý, Jon Favreau dokázal přesvědčit Disney, že moment překvapení bude pro diváky mnohem lepším prvkem, než to, že bude tato roztomilá postava v prodeji, nebo snad ještě hůř, její existence unikne do světa před vydáním seriálu.

Každému je asi jasné, že nejde o opravdového Yodu, protože ten se stal duchem ještě před událostmi seriálu. Ale dokud nebudeme znát jméno této rasy, tak se tento malý zelený uzlíček roztomilosti bude nazývat "baby Yoda". A pravděpodobně mu to zůstane i poté.

Mandalorian už není bezejmenný, Pedro Pascal odhalil jeho jméno

S největší pravděpodobností se někdy v budoucnu dočkáme, ale nečekal bych jejich uvedení na trh dříve jak po novém roce, spíše až k polovině roku 2020. Vánoce jsou za dveřmi a návrh spolu s výrobou nějakou dobu zaberou.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: