Vyzkoušejte Voyo na 7 dní zdarma - Přes 2000 filmů a seriálů v češtině, oblíbené pořady dříve než v TV, nejlepší sportovní přenosy, a to vše bez reklam!

Kevin Feige si na svou cestu do světa Star Wars ještě počká, kdo tedy povede film pro rok 2022?

Datum vydání 21. 11. 2019Shlédnutí 3 046×Názory k tématu6Sdílení článku95Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Disney nejspíš opravdu neví, jak dlouho hodlá čekat s dalším filmem ze světa Star Wars, protože nejdříve řekne, že po Epizodě IX nastane trochu delší pauza a následně se začnou objevovat zprávy, že už za tři roky uvidíme další snímek. No, je pravda, že jde o dva roky delší pauzu, než tomu bylo doposud, ale stejně.

S největší pravděpodobností se tedy v roce 2022 dočkáme další větší cesty do předaleké galaxie, ale nebude to z rukou Kevina Feige, protože ten je dle slov Disney příliš vytížen chystáním programu pro MCU. Trilogie Riana Johnsona je sice stále aktivní, nebo alespoň nebyla oficiálně zrušena, ale ta také bude muset ještě chvíli počkat.

Co tedy uvidíme? To ví jen Disney a Lucasfilm. Kdo tento snímek povede? To opět ví jen Disney a Lucasfilm. Co tedy vlastně víme? Že Myšák slibuje odhalení režiséra někdy v průběhu příštího roku, a to nejspíš hned v lednu.

Kevin Feige odhalil, co ho nejvíce láká na světě Star Wars, kam by nás mohl zavést?

Zatím tedy můžeme jen házet teorie do vzduchu a čekat, jestli jsou alespoň trochu blízko. Když se ale podívám na současnou tvorbu Disney, tak myslím, že půjde o něco úplně nového bez jakékoliv výrazné inspirace v Legendách, seriálech či filmech.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *