7 důležitých filmů, které chybí v knihovně Disney+, kdy dorazí?

5. 12. 2019 2 417×32 světlý/tmavý vzhled

Disney+ je sice v zámoří velkým trhákem, ale i ono má své chyby. Tou největší je asi to, že je zatím dostupné jen v šesti zemích světa. Bohužel licenční práva jsou neúprosná, takže se s tím momentálně nedá nic moc dělat. A právě ta ovlivňují také obsah knihovny, kde momentálně chybí hned několik klíčových filmů.

Star Wars: Poslední z Jediů 72 %

Snímek z roku 2017, kolem kterého se sice strhla vlna fanouškovských nepokojů bezpochyby je jedním z největších filmů z dílny studia Disney. Netflix na něj ale má stále exkluzivitu, ta naštěstí brzy končí a Epizoda VIII tak už 26. prosince 2019 zavítá do své domovské stáje.

Black Panther 67 %

Podobně je tom i Black Panther, ten ale domů dorazí až 4. března 2020. A jelikož se pokračování dočkáme až v roce 2022, tak půjde na nějakou dobu o jeho jediné pořádné vystoupení. Zatím to totiž nevypadá, že by se měl dočkat vlastního seriálu z dílny Disney+.

Lovci pokladů 68 %

Je celkem zajímavé, že druhý díl se dostal do knihovny Disney+, ten první bohužel stále patří pouze Netflixu, takže nezbývá než čekat. Ale ani zde nepůjde o nijak extra dlouhou dobu, protože Nicolas Cage   se vydá za svými poklady už 4. dubna 2020. Mimo jiné jde o jeden z mála filmů, kde Sean Bean   nezemře.

Avengers: Infinity War 86 %

Když se podíváme na předešlý seznam, tak se asi není čemu divit, že i Avengers: Infinity War je momentálně součástí knihovny Netflixu. Smlouva s Disney je ale skoro pokaždé stejná, takže i zde se filmu dočkáme zhruba dva roky po jeho premiéře. Konkrétně pak 25. června 2020.

Solo: A Star Wars Story 71 %

S návratem Sola bude v knihovně Disney+ už vše ze světa Star Wars. V jeho případě bychom už s trochou štěstí mohli být zasaženi i my, protože jeho let zpět k Disney proběhne až v průběhu léta 2020. Zatím sice není známo, kdy bude Disney+ dostupné ve zbytku Evropy, ale naděje umírá poslední. Solo každopádně dorazí 9. července 2020.

Ant-Man a Wasp 74 %

Mohli bychom říct, že jde o stejnou písničku stále do kola, protože Netflix holt byl domovem většiny filmů z garáže studia Disney. není tedy žádným velkým překvapením, že i druhý Ant-Man zažije svůj návrat domů až v létě. Mohl ale použít své schopnosti a proklouznout Netflixu o něco dříve, nebo ne? Disney+ ho bude mít od 29. července 2020.

Úžasňákovi 2 79 %

Posledním opravdu velkým filmem, co zatím nenajdete v knihovně Disney+ je pokračování příběhu milované rodinky Úžasňákových. První díl si navíc letos odbyl 15. výročí, takže nebylo lepší chvíle, kdy ho slavnostně ukázat uvnitř streamovací služby. Buďme ale rádi, že druhý díl nedorazí až s 15. výročím, protože to bychom čekali až do roku 2033. takhle ho tam uvidíme už 30. července 2020.

Všechny trailery, upoutávky a TV spoty pro Vzestup Skywalkera na jednom místě - Update

V knihovně nejnovějšího přírůstku na streamovací scéně toho samozřejmě chybí mnohem více, ale nad zbytkem většina z nás mávne rukou. Za zmínku stojí maximálně ještě třídílná rodinná komedie Šampióni 62 % z 90. let.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: