Druhá série The Boys od Amazonu bude ještě šílenější než ta první, kdy se jí dočkáme?

26. 11. 2019 2 710×117 světlý/tmavý vzhled

Příběhy superhrdinů jsou milovány napříč všemi generacemi, a tak se není čemu divit, že se občas objeví o něco drsnější pohled na tento svět. A jeden takový nám poskytl i seriál The Boys 88 % z dílny Amazon Prime Video. S jeho pomocí jsme se mohli podívat do zákulisí těchto bytostí.

V rámci The Boys postupně zjistíme, že tyhle postavy nejsou tak dobré, jak by se na první pohled mohlo zdát, a ani s jejich schopnostmi to není tak žhavé. Ale marketing a spousta dalších věcí z toho všeho dělá celkem dobrý byznys.

první řada nám nabídla slušnou várku WTF momentů, šíleností, děsivostí a rozhodně ne věcí, co bychom čekali od superhridnů. No a podle Jacka Quiada  , kterého můžeme vidět v jedné z hlavních rolí, nás toho čeká mnohem více.

Řeknu to takhle, je to mnohem větší. Myslím, že jsme překonali první řadu z hlediska šílených momentů, které vás přimějí říct "Co to sakra je?" Pro tuhle řadu jsem dělal věci, co jsem nikdy během své kariéry nedělal a nejspíš ani už nikdy nebudu.

Co přinese konec roku na půdě seriálů, průřez tím, co nám nabízí HBO, Amazon, či Netflix

Je otázkou, jak daleko to tvůrci doženou, ale odpálení hrdiny s diamantovou kůží pomocí rektální nálože byla jen špička ledovce první řady. A kdy se vůbec dočkáme té druhé? Přesné datum zatím není známo, ale dle odhadů by měla dorazit někdy v létě 2020.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: