Avengers: Endgame měl původně obsahovat další obrovskou bitvu s Thanosem, proti komu stál?

26. 11. 2019 9 243×24 světlý/tmavý vzhled

Asi žádný fanoušek světa Marvelu si nemůže stěžovat na to, že by nám jak Avengers: Infinity War 86%, tak Endgame 84% nenabídly velkolepé bitvy. Zvláště druhý jmenovaný film dal asi všem fanouškům ten nejkrásnější sraz všech jejich milovaných postav, který byl pak zakončen trochu méně příjemným srazem v černém. 

Vraťme se ale zpět k těm bitvám. Čerstvě odhalené koncepty totiž ukázaly, že Thanos měl zažít ještě jednu obrovskou bitvu proti dříve nepředstavené civilizaci. Tu jsme měli spatřit během cestování časem, konkrétně pak v roce 2014, kdy Nebula ještě byla po jeho boku. 

V samotném filmu jsme viděli jen střípek z celého masakru, kde měl i bez Kamenů Někonečna zničit celou civilizaci, čímž tvůrci chtěli zasadit pocit beznaděje mezi diváky. Nakonec na tuto sekvenci nedošlo a my jsme z ní viděli pouze scénu, kdy Nebula zabije několik nespecifikovaných emzáků.

Avengers: Mohli jsme vidět Thanose jako dítě. Režisér vysvětlil, proč změnili smrt Black Widow

I když by asi bylo opravdu epické sledovat další obrovskou bitvu na plátně, tak z hlediska příběhu by nebyla příliš podstatná, protože by se bojovalo proti někomu, koho vlastně neznáme. A už takhle byla stopáž celkem našlapaná.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: