Mohl by se v Mandalorianovi objevit Boba Fett? Na tuhle otázku odpověděl Dave Filoni

Datum vydání 26. 11. 2019Shlédnutí 2 651×Sdílení článku128Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Jakmile se na obrazovkách objevil někdo, kdo jen zdánlivě připomínal legendárního lovce odměn z původní trilogie, tak se rozpoutaly diskuze, jestli je to on či ne. Nakonec se ukázalo, že ne, ale to neznamená, že by se nemohl ukázat někde jinde.

K tomu všemu se navíc vyjádřil i tvůrce Dave Filoni  , člověk, co třeba přivedl zpět k životu Darth Maula. Podle něj tu ta možnost stále je, ale...

... vždy je tu nějaká možnost, nerad jakkoliv omezuji vyprávění příběhu, takže, kdo ví? Bylo by opravdu pokrytecké, kdyby ten, kdo přivedl zpět Darth Maula poté, co byl rozůplen, řekl, že nikdo nemůže přežít pád do Sarlaccovy jámy, ale co já vím. Teda, ve světě Star Wars je možné všechno a já myslím, že pokud fanoušci něco opravdu milují, tak to silně pohání možnosti. Takže kdo ví? Ale v tuhle chvíli máme Manda.

Tak to tu máte žluté an černém. Možné to je, ale moc bych na to momentálně nesázel. Navíc pokud se nemýlím, tak Boba Fett nikdy nebyl pravým Mandalorianem, takže by asi nebylo v jeho zájmu se k nim nějak zvlášť přiblížit.

Je Boba Fett opravdu v Mandalorianovi, nebo jde jen o easter egg?

Ale ještě před sebou máme dalších pět epizod, takže kdo ví. Momentálně je ale internet zahlcen Baby Yodou, který zastínil i samotného Mandaloriana. Pokud se navíc ptáte, kdy se dočkáme nějakého merche s ním, tak Disney slibuje, že do Vánoc bude na trhu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *