Dočkáme se někdy 'Snyder Cutu' Ligy spravedlnosti? Jak to vypadá s jeho dokončením?

Datum vydání 27. 11. 2019Shlédnutí 1 955×Sdílení článku94Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Každý, kdo se trochu více hrabe ve světě DCEU asi postřehl, že se v posledních týdnech hodně silně mluvilo o tzv. "Snyder Cutu" Ligy spravedlnosti 60% z roku 2017. Má jít o verzi filmu, kterou vytvořil původní režisér Zack Snyder   předtím, než z tragických osobních důvodů opustil produkci.

Jeho místo převzal Joss Whedon   a na snímku nejspíš udělal výraznější změny, než se od něj očekávalo. I proto mnozí doslova prahnou po vydání Snyderovy verze, která má být mnohem lepší. V rámci čerstvého rozhovoru pro comicbook.com se ale slušně potemnilo nad našimi nadějemi.

Skladatel Danny Elfman   totiž prozradil, že "Snyder Cut nebyl nikdy dokončen." Což by odůvodňovalo, proč jsme se ho ještě nedočkali. Původně se totiž spekulovalo, že bude součástí HBO Max ihned při spuštění, ale zatím nebylo nic takového potvrzeno.

Kam chodí Aquaman na záchod? Odpověď Jasona Momoy vás možná překvapí

Je tedy otázkou, kde se nachází pravda, protože Jason Momoa   nedávno řekl, že ho viděl a je podle něj úžasný. Pokud ale opravdu není plně dokončen, tak by mohlo být potřeba milionů dolarů a nespočtu hodin práce, a to se studiu Warner Bros. asi nebude chtít dát.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023