SOUTĚŽ: Vyhrajte knihu ze světa Ledového království 2, která nabízí i zážitek v rozšířené realitě

5. 12. 2019 2 019×1644 světlý/tmavý vzhled

Film Ledové království 2 76 % v kinech trhá rekordy a blíží se vánoční svátky. Leckdo z našich čtenářů tudíž jistě přemýšlí, zda nepořídit potomkovi či mladšímu sourozenci nějaký dárek právě s tematikou úspěšného animovaného snímku. Třeba novou knihu plnou celostránkových ilustrací ke snímku, kterou si můžete pořídit v e-shopu Knihy Dobrovský.

V knize najdete také objekty, které můžete naskenovat s pomocí aplikace pro mobilní telefon či tablet. Tím si zpřístupníte obsah pro rozšířenou realitu. Budete pak moci sbírat třeba portréty ústředních postav nebo sami vyzkoušet Elsiny čarovné schopnosti.

Vize, které nedošly naplnění: Filmy, které nakonec vypadají úplně jinak

Pokud se na vás navíc usměje štěstí, můžete knihu mít i zcela zdarma. Dostali jsme totiž tři kusy do soutěže! Pokud správně odpovíte na otázku a budete vylosováni, jeden z výtisků vám pošleme. Soutěžní otázka zní:

Co musíte v aplikaci posbírat, abyste mohli jako Elsa vykouzlit proudy sněhových vloček?

Nápovědu naleznete třeba na webu Našeho nakladatelství, kde se také dozvíte další informace o knize.

Závěrem ještě připomeneme děj Ledového království 2, které se v současné době promítá v kinech. Hlavní hrdinky Elsa a Anna se v něm se svými přáteli vydávají na nebezpečnou výpravu za tajemstvím Elsiných schopností do tajemného lesa. Přitom odhalují i tajemství vlastní minulosti.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (16 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: