Marvel: Scarlett Johansson prozradila, co bude hlavní náplní filmu o Black Widow

Datum vydání 27. 11. 2019Shlédnutí 6 182×Sdílení článku90Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Zatím toho nevíme zrovna mnoho o snímku, který má dorazit v první polovině příštího roku a ukázat nám Black Widow jako ústřední postavu stejnojmenného filmu. Disney si ale potrpí na tajnosti, a tak se není ani moc čemu divit. Nyní ale konečně máme pár dalších střípků.

V rámci rozhovoru pro Vanity Fair se totiž Scarlett Johansson   trochu rozmluvila, a i když dle vlastních slov nemá ještě úplně ucelenou perspektivu, tak...

... jde o film o odpuštění sobě sama. Jde o film o rodině. Myslím, že v životě každý několikrát dojde do věku, kdy se musí posunout někam dál a překonat se. Myslím, že v samostatném filmu o Black Widow je právě v tomto okamžiku, kdy prochází krizí a v mnoha věcech čelí sama sobě. Všechno jí to ale pomáhá utvořit ji.

Johansson bohužel nesdělila nic konkrétnějšího k příběhu filmu, ale doufejme, že se brzy dočkáme i nějakého traileru, kde spatříme nejen ji, ale také Florence Pugh  Rachel Weisz   a Davida Harbour  .

Black Widow: Jak by mohl vypadat David Harbour v roli Red Guardiana

Na časové ose bychom se měli nacházet mezi Civil War a Infinity War, a datum premiéry je zatím stanoveno na 30. dubna 2020.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *