J.J. Abrams prozradil, jaká je jeho nejoblíbenější scéna z prequelů, odpověď vás nejspíš překvapí

Datum vydání 27. 11. 2019Shlédnutí 3 751×Názory k tématu1Sdílení článku99Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Režisér Epizody VII 76% a Epizody IX momentálně podstupuje kolečko rozhovorů, jejichž cílem je jednak propagovat závěrečný díl Skywalker Ságy a jednak zodpovědět všetečné otázky ještě všetečnějších fanoušků. Není se tedy čemu divit, že došlo i na režisérovy názory na předešlé filmy této série.

V rámci rozhovoru pro Entertainment Weekly pak padla i otázka, jaká je jeho nejoblíbenější scéna z prequel trilogie. Každý z nás by asi vybral něco jiného, někteří by sáhli po souboji Qui-Gona s Darth Maulem, jiní po první Yodově bojové scéně, a další po finální bitvě třetí Epizody.

Všechny tři filmy ale nabízejí mnohem víc a zvláště Pomsta Sithů 87% nám ukázala, jak prohnaný umí Palpatine opravdu být. A právě této postavy a jeho jedné konkrétní scény si J.J.   váží nejvíc. Konkrétně pak okamžiku, kdy už téměř definitivně svede Anakina na svou stranu.

Star Wars: Scénář pro Vzestup Skywalkera unikl na eBay, J.J. Abrams prozradil, jak se tam dostal

Nejde sice o nijak romantické svádění, ale každé jeho slovo je tak promyšleno a zvoleno, že během jeho monologu můžete cítit, jak je Anakin s každým nádechem blíže a blíže onomu osudnému zlomu. Celou tuto sekvenci si můžete prohlédnout ve videu výše. A jaká je vaše nejoblíbenější scéna z prequel trilogie?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *