Star Wars: Už víme, komu patřil scénář z eBaye. Režisér se také vyjádřil k naštvaným fanouškům

28. 11. 2019 5 756×18 světlý/tmavý vzhled

Herec John Boyega  , který hraje v sequelové trilogii Star Wars postavu bývalého vojáka Prvního řádu Finna, odhalil v pořadu Good Morning America pravdu. Před pár dny jsme se dozvěděli, že byl jeden ze scénářů Vzestupu Skywalkera   odcizen nejmenovanému herci a následně nabídnut k prodeji na eBayi. Boyega nyní přiznal, že šlo právě o jeho výtisk.

Měnil prý byt a schoval si scénář pod postel, aby ho ráno vytáhl a přestěhoval se. Pak ale dorazili jeho kamarádi a uspořádali party a herec na schované papíry úplně zapomněl. Po několika týdnech pak prý nějaký uklízeč scénář objevil a nabídl na eBayi za nějakých pětašedesát dolarů. Boyega přiznal, že měl kvůli ztrátě docela problém a zažertoval, že mu volal dokonce i sám Mickey Mouse, maskot studia Disney.

Režisér J. J. Abrams   mezitím poskytl rozhovor pro Esquire, v němž se mimo jiné vyjádřil k fanouškům, kteří kritizovali předchozí osmou epizodu Poslední z Jediů 72 %. Sám prý také nemusí souhlasit s každým motivem s prequelů či originálních filmů, stejně ale miluje Star Wars. Doufá proto, že se všichni vrátíme do stavu, kdy budeme schopni na vše nahlížet s větším nadhledem. Nemusíme se shodnout na všem, důležité jsou však nuance a přijetí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: