Marvel: Herec prozradil, zda se vrátí Quicksilver. Ukážeme také detaily Iron Manovy poslední zbroje

28. 11. 2019 17 405×53 světlý/tmavý vzhled

Pietro Maximoff alias Quicksilver se v superhrdinském vesmíru MCU příliš neohřál. Poprvé jsme ho zahlédli v potitulkové scéně Návratu prvního Avengera 78 %, podruhé a naposledy se pak ukázal v týmovce Avengers: Age of Ultron 73 %. Tehdy se obětoval, aby zachránil život Hawkeye v bitvě o Sokovii.

Tím by ale nemuselo nutně vše skončit. V nadcházejících seriálech Marvelu se totiž vrátí celá řada zesnulých postav, jako třeba populární Loki či android Vision. Takový Tony Stark se zase objeví ve snímku Black Widow  , protože se ten odehrává v časech před Infinity War 86 %. Quicksilvera ale prý nejspíš neuvidíme.

Herec Aaron Taylor-Johnson   totiž přiznal, že je sice stále v kontaktu s Marvelem, v nejbližší době ale rozhodně nemáme návrat jeho postavy čekat. Zjevně se tudíž neobjeví třeba ani v animované sérii What if…?, která má prozkoumat alternativní příběhy z MCU.

Nakonec jim práci našli: 6 herců, kteří dostali jinou roli, než kterou chtěli původně

Dočkali jsme se ale aspoň konceptů s detailními pohledy na Iron Manovu poslední zbroj, Mark 85. Jejich autor Ryan Meinerding prozradil, že měl to štěstí pracovat hned na prvním Starkově obleku a zároveň i na tom posledním.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryan Meinerding (@ryan_meinerding_art) on

No a na závěr nějaké nepotvrzené klepy. Marvel prý hledá způsoby, jak dostat Deadpoola do svého propojeného vesmíru a podle zdrojů serveru We Got This Covered to nejspíš udělá v potitulkové scéně Doctora Strange   nebo čtvrtého Thora  . Zvlášť první z filmů by mohl být žhavým kandidátem, neboť v něm titulní čaroděj zjevně navštíví multiverzum.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: