Baby Yoda vs. Porgové, na čí straně stojí D. Ridley? Jaké jsou předpovědi na první víkend Epizody 9?

Datum vydání 28. 11. 2019Shlédnutí 2 099×Sdílení článku97Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Předaleká galaxie nám vždy nabízela úchvatná stvoření a zvláště v nových filmech a seriálech se objevují nádherné skvosty. To, že některé z nich cílí na naše city je jasné na první pohled a my se tak dočkali kouzelných Loth-catů, nádherných krystalových lišek a samozřejmě také Porgů a čerstvě Baby Yody.

Každý má své oblíbence, ale asi málokdo dokáže odolat kukuči Baby Yody, když odšroubovává kuličku z páky v lodi Mandaloriana. A svého favorita má samozřejmě i Daisy Ridley  , která měla možnost být po boku jednoho z dalších trháků mezi milovníky uzlíčků roztomilosti.

Hele, já nejsem moc velký fanoušek Porgů. Na Posledním z Jediů jsme pracovali šest měsíců a v každém rozhovoru, kde se nás ptali 'A co Porgové?' jsem říkala, 'Porgové tam byli jeden den.' Já tam byla šest měsíců. Tvrdě jsme pracovali.

Daisy má tedy celkem jasno, a i když v Americe Porgové měli celkem slušný úspěch a třeba jejich figurky se v sérii Funko POP! řadily mezi deset nejprodávanějších, tak u nás se takového ohlasu nedočkali. A jaké je vaše nejoblíbenější stvoření ze světa Star Wars?

J.J. Abrams prozradil, jaká je jeho nejoblíbenější scéna z prequelů, odpověď vás nejspíš překvapí

A co se týče odhadů tržeb z prvního víkendu, tak ty se pohybují v rozmezí $175 - $200 milionů. Což je zhruba o $20 milionů méně, než ve výsledku vydělala Epizoda VIII a téměř o $50 milionů méně, než získala Epizoda VII. Tato čísla jsou vztažena k US trhu.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *