Vzestup Skywalkera: Herec Oscar Isaac odhalil zvláštní způsob, jakým vznikala akční scéna

Datum vydání 29. 11. 2019Shlédnutí 2 923×Názory k tématu2Sdílení článku72Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Před pár dny jsme se dočkali malé ochutnávky z nadcházející deváté epizody Star Wars  . Naši hrdinové v ní prchali před vojáky Prvního řádu, kteří je pronásledovali s jetpacky. Celá honička se přitom odehrávala v poušti. Herec Oscar Isaac   nyní odhalil, že se natáčela poměrně zvláštním způsobem.

Přestože se totiž štáb vydal na skutečnou poušť v Jordánsku, natáčelo se před zeleným plátnem. Herci takto strávili celý týden, než to začalo být Oscarovi Isaacovi divné. Vydal se proto za režisérem a zeptal se ho, co vlastně dělají v poušti, když používají zelené plátno stejně, jako je to běžné někde ve studiu.

J. J. Abrams   mu vysvětlil, že by pouze s pomocí počítačů nikdy nedokázal zachytit způsob, jakým světlo dopadá na písek či to, jak se různé věci pohybují. Všelijaké drobné nedokonalosti se prý zkrátka nedají designovat.

Abramsův kolega Rian Johnson  , který natočil předcházející epizodu Poslední z Jediů  72 %, mezitím znovu adresoval negativní kritiku svého filmu. Předtím, než natočil osmý díl vesmírné ságy, prý takovou nenávist na internetu nezažil. Když se tudíž jednou do roka dočkal negativního komentáře, přišlo mu, že by měl okamžitě něco spravovat.

Star Wars: Známe detaily z finále deváté epizody. Vysvětlíme únik fotek ze Vzestupu Skywalkera

Nyní už ale jeho sebehodnocení nevisí na tom, zda ho mají všichni v online světě rádi. Dokázal se od toho prý díky celé té záležitosti zcela oprostit.

Vzestup Skywalkera bude mít českou premiéru 19. prosince.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023