Mark Ruffalo se sešel s Kevinem Feigem. Hulkova budoucnost by mohla být opravdu zajímavá

29. 11. 2019 7 439×320 světlý/tmavý vzhled

Nedávno jsme se podívali na to, co si Mark Ruffalo   myslí o budoucnosti své postavy a také jsme se dozvěděli, že ho čeká schůze s Kevin Feigem  . Ta proběhla a herec Hulka světu prozradil, jak všechno dopadlo.

Vypadá to, že vedení Marvelu nechce našeho milovaného zelenáče jen tak zamést pod koberec, protože Kevin je otevřen jakýmkoliv nápadům, co Mark má.

Kevin se mě minulý týden zeptal, jestli mám nějaké další nápady nebo příběhy pro Hulka. A já jsem řekl, že ano, myslím že stále máme nějaké příběhy k vyprávění. A on na to, 'tak proč mi o nich něco neřekneš, uvidíme jestli něčemu z toho nenajdeme místo ve světě Marvelu.'

Nadšení které proudilo Markovi v krvi po této výzvě je asi stejné, jako tomu je u všech fanoušků, protože Hulk má stále šanci na to se podívat na plátna v nějakém svém filmu. A jaký nápad že tedy má?

Hulk vs. Wolverine. To bych rád viděl. Hulk vs. Wolverine.

Hulk s Wolverinem si několikrát zkřížili své cesty na komiksové půdě, navíc jsou oba celkem výbušnými postavami. Je ale otázkou, jestli by se podařilo získat Hugh Jackmana   zpět pro našeho milovaného Rosomáka.

Uvidíme Marka Ruffala jako Hulka v sérii She-Hulk? Objeví se vůbec ještě v MCU?

Nápadů bylo ale nejspíš víc, takže nám nezbývá než čekat, jestli se tento, nebo nějaký jiný ujme a dočká své reálné podoby. Co byste rádi viděli vy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: