Všechny trailery, upoutávky a TV spoty pro Vzestup Skywalkera na jednom místě

Datum vydání 3. 12. 2019Shlédnutí 2 113×Sdílení článku48Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Poslední díl Ságy Skywalkerů dorazí za dva týdny a J. J. Abrams   zajistil, že máme opravdu slušné množství trailerů, teaserů, TV spotů a dalších doplňujících videí k tomuto filmu. Níže najdete vše, co doposud vyšlo, jakmile dorazí další kousek, tak bude přidán na konec seznamu.

První teaser dorazil 12. dubna v rámci letošního Star Wars Celebration a jeho nejvýraznější částí bylo odhalení návratu Císaře Palpatina.

Pak následovala delší odmlka a my museli čekat až do 26. srpna, kdy byl v průběhu akce D23 představen nejen chystaný seriál o Obi-Wanovi, ale také další teaser. Ten nám mimo rudookého C-3PO ukázal také temnou Rey.

Několik týdnů jsme opět byli nuceni čekat, než nám Disney dodalo video, co neslo název trailer. Ten dorazil 21. října a ukázal nám starého známého v podobě Lando Calrissiana nebo třeba trůn samotného Císaře.

Tím skončily trailery a velké teasery a začala éra TV spotů a dalších upoutávek. Kde jsme pokaždé zahlédli pár sekund nových záběrů. První z nich nesl název "End" a dorazil 19. listopadu.

24. listopadu následoval speciální pohled na Star Wars, který nás vzal na cestu skrze celou historii této ságy. Mimo to také ukázal, jak předaleká galaxie zasáhla celý svět.

O den později jsme se dočkali dalšího videa, tentokrát šlo o půlminotvý klip, kde můžeme vidět pouštní honičku a létající stormtroopery.

Pak dorazil další TV spot, který nám 28. listopadu připomněl sílu skladby Duel of the Fates. Pokud by to samotné nestačilo k husí kůži na zádech, tak hlas Císaře se o to už celkem spolehlivě postará.

V ten samý den přišlo ještě video s názvem "Featurette", které nás opět vzalo na nostalgickou jízdu prostřednictvím komentářů herců jak z původní trilogie, tak té současné.

30. října dorazil další TV spot, tentokrát s názvem "Celebrate".

Video ke Vzestupu Skywalkera nám ukazuje zákulisí celé ságy a TV spot nás vede k finální bitvě

Zatím posledním TV spotem se stalo video "Hold on", to přiletělo 1. prosince a po dlouhé době nám znovu ukázalo použití Síly na slabomyslné.

Update #1

Sotva jsme tento článek vydali, tak vyletěl do světa další TV spot, ten nese název "Adventure" a ukazuje nám více ze soubojů mezi Rey a Kylo Renem.

Update #2

Upřímně jsme nečekali, že Disney bude vydávat TV spoty v takovém množství, ale stěžovat si rozhodně nebudeme, ten aktuální nese název "Sith Dagger" a potvrzuje uniklé informace o dýce. Co přesně je zač je otázkou, ale z toho jak ji Rey drží to vypadá, že se ji snaží číst, nebo pomocí ní něco měřit či vidět. teorie naznačují, že by mohlo jít o psanou mapu k poloze Palpatina.

Jestli dorazí další videa není zatím jasné, ale když se podíváme na dosavadní tempo a množství, tak bychom řekli, že nejspíš ještě něco málo dorazí. Pokud ano, najdete to opět zde, takže doporučujeme tento článek uložit do vašich záložek. Jako bonus pro vás máme ještě jedno video, které vám ukáže historii a evoluci stormtrooperů.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *