V první sérii Zaklínače neuvidíte všechny příběhy z knihy, prozradil producent

4. 12. 2019 2 678×119 světlý/tmavý vzhled

Producent nového seriálu Zaklínač   Tomek Bagiński   prozradil serveru Comicbook.com, že se v nadcházející první řadě nedočkáme všech příběhů známých z knihy. Poslední přání spisovatele Andrzeje Sapkowského   je totiž sbírkou povídek, v nichž vystupuje zejména Geralt se svými přáteli. Seriál se přitom chce věnovat hlavně pozdější románové Sáze.

V té hrají důležitou roli zejména Geraltova osudová láska Yennefer a také jeho adoptivní dcera Ciri, původem cintránská princezna. Právě tyto dvě postavy chtěli prý tvůrci představit dříve, než se to stalo v knihách. To dává smysl, neboť se Yennefer v Posledním přání ukáže až v závěrečné kapitole, zatímco Ciri v povídkové sbírce nevystupuje dokonce vůbec a potkáme pouze její rodiče.

Válka proti pirátům: Sestřelili servery s ilegálním obsahem, teď jim vadí půjčování hesel

Bagiński tak vlastně zopakoval svá slova z minulého měsíce, kdy prozradil, že tvůrci oproti knihám leccos změnili. Bude jistě zajímavé sledovat, jaké příběhy seriálový Zaklínač nakonec zpracuje. Dozvíme se to už 20. prosince, kdy první řada dorazí na streamovací platformu Netflix.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: